Kayrak

Kayrak taşı yığma duvar örgüsünün bir örneği. Farklılıkların uyumuna güzel bir örnek olan Kayrak Taşlarının hepsi birbirinden farklı ancak bir arada görkemli ve güçlü görüntüdeler.

Responsive image
YAZAR
Gary Snyder
DOSYA BOYUTU
10,61 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059486354

PDF formatında Kayrak. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kayrak kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Snyder’ın şiiri bir iş sahasıdır; ‘Kayrak’ şiirinde de dediği üzere tıpkı atlar için dağ yollarına taş döşer gibi döşer sözcükleri şiirin yollarına. Yüzyıllara dayanacak iyi ve sağlam bir şiir örmek için sözcük israfı yapmadan her bir taşı gediğine oturtmalıdır şair, bu nedenle Snyder’ın şiirinde tutumluluk önemli bir rol oynar.  Özgürlüğün Döngüsü'nde günümüzün pazarlanan « doğa » sından, anarşi ve vahşiliğin yüce erdemiyle bezeli olan doğaya dönüş çağrısı yapan Gary Snyder şimdi ise şiirleriyle, İnan Mayıs Aru’nun aynı titizlikteki çevirisi ile birlikte, sizlerle buluşuyor. (Tanıtım Bülteninden)   


Türkiye'nin önemli renkte kayrak ürünlerini bulabileceğiniz sayfamızda; doğal (irregular) ve dekoratif kayrak ürünlerin temininde hizmetinizdeyiz.