Okurunun Yazarı

23.70 TL. Sefa Kaplan'ın hazırladığı Okurunun Yazarı, yazarın kalem oynattığı tüm türleri kapsayan bir seçki ortaya koyarak Adalet Ağaoğlu edebiyatına parlak bir ışık tutuyor.

Responsive image
YAZAR
Adalet Ağaoğlu
DOSYA BOYUTU
9,35 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786051853208

Okurunun Yazarı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Adalet Ağaoğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Adalet Ağaoğlu'den Okurunun Yazarı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Okurunun Yazarı, Adalet Ağaoğlu’nun yapıtları arasında bir gezinti. Sefa Kaplan’ın hazırladığı Okurunun Yazarı, yazarın kalem oynattığı tüm türleri kapsayan bir seçki ortaya koyarak Adalet Ağaoğlu edebiyatına parlak bir ışık tutuyor. Romanları, hikâyeleri, denemeleri, oyunları hatta şiirlerinden seçilmiş örnekleri bir araya getirirken edebiyatımızın en güçlü kalemlerinden birinin edebî yolculuğunu izleme fırsatı veriyor. Okurunun Yazarı hem yazarın yakın takipçilerine hem yeni başlayanlara bir kılavuz niteliğinde. (Tanıtım Bülteninden)  


Okurunun Yazarı hem yazarın yakın takipçilerine hem yeni başlayanlara bir kılavuz niteliğinde. Okurunun Yazarı, Adalet Ağaoğlu'nun yapıtları arasında bir gezinti.